Nail Art: Red & Pink Triangle & White Dots

21.7.13

IMG_6400

Použila som:
- červený lak z H&M
- neónovo ružový lak od Flormar
- biely lak z H&M
- priesvitný lak Sally Hansen (DM drogéria)


I used:
- red nail polish from H&M
- neon pink nail polish from Flormar
- white nail polish from H&M
- transparent nail polish Sally Hansen

IMG_6407

Pravdepodobne mnohým z vás by sa páčila jednoduchá červeno-ružová kombinácia, bez bielych bodiek. No mám pocit, že bez nich by to bola nuda a dodávajú nechtom akúsi hravosť. :) Ružové trojuholníky som vytvorila pomocou lepiacej pásky, postup môžete vidieť napr. tu. Ináč páska je naozaj fasa vec, dajú sa s ňou vytvoriť rôzne kreácie, len to chce trpezlivosť ovšem. :D Ako isto viete, bodky sú výtvorom bodkovača a ak doma žiaden nemáte, tak nezúfajte. Tu si môžete pozrieť video, ako si jeden vyrobiť. :) No a na záver som počkala asi 10 minút a nechty pretrela priesvitným lakom od SH, ktorý ma naozaj milo prekvapil. Nechty sa krásne lesknú už nejaký ten deň. Pri predošlých transparentných lakoch sa mi stalo, že lesk sa už po niekoľkých hodinách vytratil alebo zmatnel. 

Ak sa radi hrajkáte s nechtami a máte svoje výtvory odfotené, tak kľudne ich zdieľajte alebo posielajte, nech sa inšpirujem(e).

Probably most of you would  prefer the simple combination of red and pink, without white dots. But I think without them it would be boring and white dots are pretty cute and playful. I created the pink triangles with a tape. Otherwise, the tape is a really great thing, you can create different shapes on nails, you just have to be patient, however. :D I created the dots with dotting tool and if you don´t have any at hometake a look at this video how to make one. :) Well, finally I waited about 10 minutes and finished my nails with the top coat of transparent nail polish to add a beautiful shine.

If you like to create different designs on your nails feel free to share them for inspiration.

IMG_6410

You Might Also Like

9 comments

 1. Tento komentár bol odstránený autorom.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Mať tak na to tvoju trpezlivosť, ale vyzerá to bombovo! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ahoj, nesledujem tvoj blog od zaciatku, takze mozno si o tomto vyrobku uz pocula.
  Je to vytvrdzovac laku na nechty znacky Four Seasons a predavaju ho v lekarni zn.SUNPHARMA- ja ho pouzivam pri kazdom lakovani ako final vrstvu. tiez doda krasny lesk a ako udava nazov, lak vytvrdi a ostane dlhsie odolny :)dokonca, ak mas otlaceny lak tak ti ho vyhladi :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. wau tá farebnosť! je to super. :)
  http://bonesincouture.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť