*** Lavishy.sk ***

22.6.14

IMG_7490

Poznáte značku Lavishy? Pravdu povediac, pred pár týždňami mi tento názov tiež nič nehovoril. Ide o kanadskú značku, konkrétne z Toronta a na trhu je už od roku 2001. Zaoberá sa dizajnom a výrobou módnych doplnkov ako sú peňaženky, kabelky, kozmetické tašky, puzdrá a obaly na tablety či bižutéria. 

IMG_7493

Produkty Lavishy sa predávajú aj v USA, v Austrálii, v Japonsku, v Singapure, vo Francúzsku a našťastie zavítali aj na naše malé Slovensko. Tieto doplnky sa veľmi často objavujú v módnych magazínoch a časopisoch, napr. v kanadskom Elle, Elle Québec, Chatelaine alebo Lou Lou. 

Ja som si vybrala unisex peňaženku s parížskym motívom, ktorá je vyrobená z eko kože. Na fotke vyššie môžete vidieť v akej kúzelnej krabičke bola zabalená. Som schopná na ňu zízať aj niekoľko minút! :D Lavishy dizajn je spojením retra, roztomilosti a rozprávky. :)

IMG_7500

Peňaženka je spracovaná veľmi kvalitne a obsahuje množstvo priehradok pre karty (akceptuje všetky platobné karty, Tesco kartu, DM kartu, ISIC kartu, tankovacie karty a množstvo ďalších :D) a doklady. Zmestia sa vám do nej aj vizitky, fotky vašich priateľov z maturitného oznamka :D, zľavové kupóny, šeky, hoci aj gastrolístky. :D Peňaženka je dodávaná s odnímateľným popruhom okolo zápästia. 

IMG_7505

Ak sa vám značka Lavishy zapáčila, prípadne hľadáte vhodný darček, neváhajte navštíviť Lavishy.sk.

Lavishy môžete sledovať aj na FB, na ktorom práve prebieha skvelá SÚŤAŽ! Tak sa neváhajte zapojiť. :)

aurevoir

You Might Also Like

2 comments