F&F Fashion Week + VIDEO

23.9.14

ff

Fashion week-y sú v plnom prúde a jeden mini sa uskutočnil aj v showroome F&F. Tentokrát je fotiek pomenej, pretože som sa rozhodla spraviť video, ktoré som upravovala a strihala asi 2 dni. :D Spielberg zo mňa asi nebude, ale aspoň si vytvoríte akú takú predstavu, ako showroom vyzerá a čo všetko sa v ňom nachádza. :)


IMG_0137

Čoskoro sa môžete tešiť na kúsky, ktoré sú súčasťou vianočnej a party kolekcie a zahŕňajú veselé pánske boxerky, huňaté mikiny na doma, pyžamá (niektoré sú dokonca pekne zabalené a určite poslúžia ako skvelý darček pod stromček) či overaly. 

IMG_0138

Špeciálnu pozornosť by som však venovala kolekcii spodného prádla. Ak patríte k ženám, ktoré viac míňajú na to, čo majú pod oblečením, než na kabelky a topánky, tak si prídete na svoje (a muži sa tiež isto potešia). :)

IMG_0155

F&F má v ponuke oficiálnu kolekciu spodnej bielizne a pyžám "Fifty Shades of Grey", ktorá bude dostupná už koncom septembra. Je zložená z 35 dámskych a 8 pánskych kúskov. Pre dámy sú k dispozícii dve varianty prádla. Jedna je jemnejšia vo svetlejších odtieňoch a druhá tmavšia, zvodnejšia, ktorá kombinuje satén a čipku a provokuje najmä strihmi. Pyžamové sety sú jednoduché, v tmavých farbách, s rôznymi nápismi a dopĺňajú ich kimoná, saténové nohavičky alebo masky na spanie.  

IMG_0156

Ak ste čítali tento bestseller, tak si ho určite nenechajte ujsť aj vo vašej spálni. :) 

IMG_0153

You Might Also Like

4 comments