*** HOT IRON HOLSTER + VIDEO ***

20.10.14

HOLY

Hovorí vám niečo Hot Iron Holster? Že nie? Je synonymom skvelého nápadu a ako už býva zvykom, skvelé nápady prichádzajú vždy keď to najmenej čakáme, keď sme v strese alebo keď sme v stave najväčšej zúfalosti. :D V podobnej situácii sa ocitla istá Američanka, ktorá pracovala na plný úväzok ako zdravotná sestra a vychovávala popri tom dve malé dcéry. Chystanie do práce bolo pre ňu nočnou morou, keďže sa tiesnila v malej kúpeľni a viedla majú vojnu so svojou kulmou a žehličkou, ktoré jej neustále padali do umývadla alebo na zem, pretože ich nemala kam položiť. Všetko zlé je však na niečo dobré. Osvietenie a zároveň vyslobodenie z tejto ošemetnej situácie prišlo práve vďaka nápadu vytvoriť akési teplu odolné vrecúško, ktoré by bolo možné premiestňovať z miesta na miesto a slúžilo by na odkladanie. Táto Američanka sa volá Erin Balogh a myslím si, že svojou ideou ušetrila mnoho ženám nervy a hlavne čas. :)

Pripravila som pre vás krátke video, v ktorom sa dozviete základné informácie o tomto produkte a zároveň vám predvediem ako môžete Hot Iron Holster využiť vo vašej kúpeľni. :) Enjoy!Viac info o tomto produkte si môžete prečítať na HOLSTER.SK a zakúpiť si ho môžete na NANICVLASY.SK.

IMG_0880

IMG_0864

Hot Iron Holster má však ďalších súrodencov a to Hot Iron Lil´ Skinny a Hot Iron Lil´ Mini. Oboje sú odolné do 120 °C a slúžia na uskladnenie každodenných vecí, ktoré používame. V kúpeľni nám poslúžia na uloženie holiacich strojčekov, zubných pást, zubných kefiek, hrebeňov či kozmetických štetcov, v kuchyni pomôžu s uskladnením špongií, drôteniek, handričiek alebo kief na riad. Môžete ich použiť ako úložisko pre kľúče, okuliare, TV ovládače, písacie či iné kancelárske potreby. Nájdu si svoje miestečko naozaj všade. :) 

Aký máte názor na tento produkt? Páči sa vám?

7

9

You Might Also Like

3 comments

 1. Super nápad! Toto ocenia všetky ženy :D
  http://www.thestylemon.com/

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Fakt skvelo to vyzerá. :) Hneď by som brala. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. juuj tak toto je skvele, kedze zehlicku pouzivam, kazdy den amoja dilema je stale ako ju polozit :)

  OdpovedaťOdstrániť