F&F SUMMER 2015

7.5.15


IMG_6767


Minulý týždeň som mala tú česť zavítať do showroomu F&F, ktorý je už vďaka letným kúskom nasiaknutý dovolenkovou atmosférou...a vôňou chlebíčkov, domácej bábovky a nezameniteľnej kávy. :D Lepší začiatok dňa som si priať nemohla!

use

a

b


Veľkú časť letnej kolekcie tvoria samozrejme plavky a F&F ich má naozaj neúrekom,  v rôznych prevedeniach, ktoré môžete aj medzi sebou kombinovať. Je jedno aký typ postavy máte, pretože sortiment je dostatočne široký. Zahŕňa plavky rôznych strihov (bikiny, jednodielne plavky, s odnímateľnými ramienkami, so zaväzovaním okolo krku, nohavičky s vysokým pásom, mašle a volániky), farieb a vzorov (pásiky, geometrické či mňamkové ovocné vzory, kvety a leopard). 

3

IMG_6695

4


K povinnej plážovej výbave okrem plaviek patria samozrejme aj kaftany, kimoná, šaty či overaly, ktoré majú voľný strih a sú vyrobené z ľahšieho materiálu. A nikdy nezabúdajte na dostatočnú (a hlavne štýlovú) ochranu pred silným slnkom! Klobúky a šatky vám dodajú šmrnc a zároveň ochránia pred hroziacim úpalom. ;)

IMG_6706

IMG_6707

IMG_6723

IMG_6753

IMG_6761


Pokiaľ sa chystáte na svadbu, promócie či inú slávnostnú udalosť, je tu pre vás špeciálna kolekcia "Signature", ktorá je slávnostnejšia a viac "posh". Ak si už nejaké šaty či sukňu vyberiete, namierte si to rovno k topánkam pre skompletizovanie vášho looku a garantujem vám, že budete vyzerať "uber-posh". ;)

IMG_6722


IMG_6720


Ďalšia časť kolekcie je, čo sa týka farebnosti, pomerne jednoduchá, no dominantou sú najmä výrazné abstraktné vzory. Čierno-biely vzor sa pomerne ľahko kombinuje s ostatnými farbami, no ak máte dostatok odvahy (ľudovo "máte na to gule" :D), môžete skombinovať aj dva rôzne vzory.

IMG_6760


No a najlepšie nakoniec. Biela s modrou, pásiky a kontrastná oranžovo-červená predstavujú spolu nesmrteľnú námornícku kombináciu, ktorá nikdy neomrzí a je jednoducho nadčasová.


IMG_6771

IMG_6739
Gurmánka je slovenská káva a bola dokonca ocenená aj za "veľkou mlákou". Príbeh kávy Gurmánky si môžete prečítať TU.

IMG_6743

IMG_6801

IMG_6736

You Might Also Like

1 comments

  1. Hneď mám chuť zájsť do F&F! :D Kúsky vyzerajú skvelo a už sa naozaj neviem dočkať, kedy si pôjdem kúpiť plavky s vysokým pasom! :)
    http://withgreywolf.blogspot.sk/

    OdpovedaťOdstrániť