VZPOMINKOMAT.COM GIVEAWAY - ENDED

25.11.15


Nedávno mi bol predstavený jeden veľmi zaujímavý a originálny projekt, ktorý nesie názov VZPOMÍNKOMAT. Ide o službu, vďaka ktorej si môžete vytvoriť virtuálny adventný kalendár zložený z fotiek. Funguje presne na tom istom princípe ako klasický adventný kalendár plnený čokoládou, akurát s tým rozdielom, že z virtuálneho nepriberiete. :D Osoba (alebo aj skupina ľudí), ktorej tento kalendár venujete si každý deň otvorí pomocou webu alebo mobilnej aplikácie jedno políčko, v ktorom ho bude čakať prekvapenie v podobe fotky a vami napísaného textu. 

Môžete vytvoriť dva druhy kalendárov:
1. súkromný - pre svojich blízkych 
2. verejný - môžu využiť spoločnosti pre svojich zákazníkov, alebo aj blogeri, youtuberi či známe osobnosti pre svojich fanúšikov.

Každý kalendár predstavuje jeden originálny príbeh a je len na vás, aký obsah v ňom vytvoríte. Podstatné je, aby ste si pripomenuli príjemné chvíle a zážitky so svojimi milovanými. :) Dá sa vytvoriť kalendár, ktorý má počiatočný dátum 1.december, ale máte k dispozícii aj iné varianty, pri ktorých si zvolíte ľubovoľný dátum a môžete vami zvolenú osobu obdarovať na narodeniny, výročie, ku dňu sv. Valentína  alebo v iný pre vás významný deň. :)

Dúfam, že sa vám tento projekt páči rovnako ako mne a preto som sa rozhodla, že spravím radosť 5 z vás. Jediné čo musíte urobiť je dať jeden lajk sem a nechať v komentári váš email. :)

Výhercovia budú vyžrebovaní v nedeľu 29.11.2015.

ENJOY!You Might Also Like

2 comments

  1. pavlikova.dianka@gmail.com

    Je to vážne zaujímavá stránka so skvelým nápadom. Rada nachádzam takéto inovatívne projekty!

    OdpovedaťOdstrániť