F&F Plavkový špeciál

1.5.16


V F&F showroome to opäť raz žilo. Čerstvé kvety, osviežujúce limonády, štýlové plavky a žiarivé farby! Také bude tohtoročné leto v podaní F&F. Dovolenková sezóna k nám ešte tak úplne nezavítala, no šťastie praje pripraveným a nie je na škodu zaobstarať si do zásoby trendy plavky či plážové doplnky. 


Z plavkovej kolekcie si môže vybrať naozaj každý. Rôznorodé strihy (bikiny, celé plavky) a rozmanitosť farieb či vzorov uspokoja všetky vekové kategórie. V kolekcii takisto nájdete doplnky, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou plavkovej módy. Tuniky a kaftany z ľahkých materiálov zakryjú mierne pripálené ramená, klobúky vás pre zmenu ochránia pred úpalom a pestrofarebné náhrdelníky dodajú šmrnc (pred kúpaním prosím odložiť). ;) A obyčajné flip-flopy vymeňte radšej za espadrilky či sandále s ozdobnými kamienkami. 
Na záver si pre nás F&F tím pripravil menšie kreatívne prekvapenie. Hlavnou úlohou bolo vybrať si TOP kúsok spomedzi kolekcie plaviek a odôvodniť jeho výber...plus vyplniť biele miesta na šablóne vlastnoručne nakreslenými motívmi. Úloha to vyzerala byť celkom jednoduchá, no poriadne som sa pri nej potrápila :D Vybrala som si úplne minimalistické tmavomodré jednodielne plavky, trochu v štýle retro, ktoré by som nastajlovala spolu s veľkým plažovým klobúkom, k tomu výrazné okuliare a štýlovú šatku obviazanú okolo bokov. Ktorý kúsok by ste si vybrali vy a prečo? :) Čo si vybrali ostatní blogeri, si môžete pozrieť tu. Enjoy!

You Might Also Like

2 comments

  1. Ahoj a prosím ťa, nevieš kedy príde letná kolekcia do predaja? :)

    OdpovedaťOdstrániť