Čo o mne (ne)vieš?

27.3.17


Na blogu som sa nikdy o mojom súkromí moc nerozpisovala a keď už, tak len o basic veciach. Preto som sa rozhodla na seba nabonzovať 20 zaujímavostí, aby ste si o mne mohli vytvoriť lepší/horší obraz. :D Budem rada, ak sa aj vy zapojíte a prezradíte niečo na seba v komentároch. Enjoy!

1. Ako dieťa som trávila prázdniny u babky na dedine a väčšinu svojho času som sa hrala vonku na dvore. Jedného dňa som sa rozhodla, že by bolo naozaj zábavné, ak by som zobrala nožničky a pristrihla mačke fúzy. Ale len troooošičku. Tak sa aj stalo. Výsledok? Nasratá mačka a ja som skončila s krvavými škrabancami. 
2. Je mi strašne odporné čistiť lis na cesnak (cesnakovač). Po použití ho vždy nechám v dreze a musím poprosiť priateľa, aby ho umyl on. 
3. Viem pripraviť naozaj dobré krémové polievky. Moja najobľúbenejšia je zo žltého hrachu.
4. Chodila som na bilingválnu obchodnú akadémiu a mám absolvovanú odbornú štátnu jazykovú skúšu z nemeckého jazyka, ktorý však po rokoch nepoužívania ovládam na minimálnej úrovni. :-/
5. Prvý mobil som dostala v 16-tich.
6. Nepozerám TV. Nemám ani zapojenú káblovku. 
7. Milujem horory a všetko čo sa točí okolo paranormálnych javov. Verím na duchov a že na niektorých miestach naozaj môže strašiť.
8. Kedysi som chovala rybyčky - gupky. Z nejakého dôvodu sa mi začali nekontrolovateľne množiť. Až do takej miery, že som si musela zaobstarať ďalšie akvárium, v ktorom plávali desiatky mini gupiek. Bolo ich naozaj veľa. Chcela som ich odniesť do akvaristiky, ale poslali ma preč. Tak rybyčky putovali do záchoda. 
9. Mojim najväčším idolom je, bol a navždy bude George Michael. Nech odpočíva v pokoji.
10. Raz som na diskotéke pretancovala 6 hodín......VKUSE, BEZ PRESTÁVKY!
11. Som závislá na ASMR videách, ktoré sú čoraz viac populárne. ASMR (Autonomous Sensory Meridian Response  - Autonómna senzorická meridiánová reakcia) vám má navodiť pomocou akustických stimulov pocit príjemného mravčenia, ktorý začína na zadnej strane krku a pokračuje dole chrbticou. Je to výborný spôsob ako sa uvoľniť po náročnom dni.
12. Veľmi rada cestujem, ale strašne sa bojím lietania. To moc nejde dokopy že?
13. Už je to nejaký ten piatok čo nechodím do školy, ale Archimedov zákon odrecitujem aj o polnoci.
14. Som praváčka, ale polievkovú lyžicu držím v ľavej ruke a viem kresliť oboma rukami.
15. Neznášam zelenú farbu - konkrétne odtieň "pistáciová zelená" a to hlavne na stenách, oblečení či dekoráciách. Brrrrr.
16. Mám 28 zubov, z toho 1 zub je stále mliečny.
17. Matematika bola odjakživa moja nočná mora. Nechápem, že som z nej na škole neprepadla. :D
18. Milujem spievať, ale mám ten najotrasnejší hlas na svete a zásadne si nepamätám texty piesní, takže ich nahrádzam vymyslenými slovami.
19. Nepochopím ľudí, ktorí nepoznajú pojem "diskrétny odstup". To platí hlavne v potravinách. Nedokážem si vysvetliť, ako môže byť niekto taký netolerantný a postaví sa do tesnej blízkosti vedľa mňa keď platím alebo keď si nakladám tovar. V tej chvíli sa musím naozaj držať na uzde.
20. Som naozaj strašná v starostlivosti o rastliny. Pred pár dňami mi dokonca vykapal aj kaktus.
:( Preto preferujem umelé kvety. 

jeansová bunda - H&M (iné rifľové bundy)
mikina - New Yorker
jeansy - H&M
topánky - Zara
kabelka - New Yorker






You Might Also Like

5 comments

 1. Haha perfektný článok k perfektnému outfitu! :) Ja ani neviem, čo prezradiť na seba, ale z tých tvojich bodov sa ztotožňujem hlavne z tým, že som maturovala na 1 z nemčiny a bola jedna z najlpších v triede, na vysokej som studovala prekladatelstvo okrem angliny aj tu nemcinu a tam sa mi nejako zhnusila kvôli jednem ucitelovi no a zostatnicovala som, ale kedže ju nepoužívam, tak z nej už neviem ani za mak... a to je mi ľuto :/

  www.sinnamona.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Toto v sú mega priznania..ešte stále plačem od smiechu������f

  OdpovedaťOdstrániť
 3. hehe s niektorými si ma pobavila :) ale je super, že si sa priznala :D a aby si v tom nebola sama, tak veru s tým "diskrétnym odstupom" a starostlivosťou o rastliny si môžeme podať ruky (mne dokonca okrem kaktusu vykapalo aj aloe čo je vraj ešte jednoduchšie na starostlivosť ako čokoľvek iné) ZuZu

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Love everything you picked out, each item so gorgeous! You have amazing style and you know how much I love it xx You will like to see more fashion from here.

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Zaujimave fakty. Tiež som trávila letá u babky, milovala som prazdniny u nej. Tiež som donedávna nemusela zelenu farbu, no tento rok jej nejako začínam podliehat a vlastnim už zelenu kabelku. TV tiež nepozerám aj tak tam nikdy nič nedávaju.
  Štýl ženy

  OdpovedaťOdstrániť