Priznania blogeriek - Valentínska edícia

14.2.18


Ak si pamätáte článok s názvom Priznania blogeriek a dobre ste sa pri ňom pobavili, tentokrát som si pre vás pripravila ďalšiu časť, ktorá má trochu valentínsky nádych. Ak ešte neviete o čo sa jedná, koncept tohto typu postov je naozaj veľmi jednoduchý. Vždy oslovím niekoľko blogeriek s rovnakou otázkou a netrpezlivo čakám na ich odpovede, ktoré môžem zdieľať s vami čitateľmi. Myslím si, že mnoho blogeriek má okrem dobrého vkusu naozaj čo ponúknuť a v ich šatníku sa okrem dokonalých kúskov skrývajú aj úsmevné zážitky z minulosti (a za všetky z nich môžu chlapi!). :D Otázka  na dnešný deň znie:

"Akú najbláznivejšiu vec si spravila kvôli láske?"

Prajem príjemné čítanie a budem rada, ak sa aj vy podelíte o dajakú šialenosť, ktorú ste vyviedli pod vplyvom zamilovanosti! 
_____________


@romilikes
"Ja som bláznivá sama o sebe a srdcové záležitosti ma nenechávajú chladnou. Aj svojho manžela som zbalila pomerne bláznivo na lámavici v poslednom ročníku, i keď on by tvrdil presný opak. Srandista jeden. Myslím, že ten náš prvý šialený bozk odštartoval krásny životný príbeh, tak odporúčam každému či už bláznivo alebo s rozvahou rozdávať prvé bozky. Lebo nikdy neviete, či práve nebozkávate budúceho manžela. Haha."

"Keď som chcela bližšie spoznať jedného kolegu, akurát sa u nás vo firme organizovala služobná cesta do Nemecka na viacero týždňov. Mali ísť vždy len dvaja súčasne, takže si myslím, že ideálna príležitosť spoznávať sa lepšie, či? A tak som nasadila všetky moje manipulátorské a presvedčovacie schopnosti a presvedčila som kolegu, aby sa prihlásil - samozrejme na môj termín. Ďalší krok bol nadriadený - aby nás oboch na tento termín vybral. Podarilo sa. A dokonca, keď už sme boli na mieste, zmenežovala som si to tak, aby sme ostali ešte o dva týždne dlhšie. A kde je v tom celom tá "láska"? Kolega už nie je len kolega, ale aj manžel :)"


"Hovorí sa, že láska hory prenáša a zaľúbení ľudia robia pre lásku šialené veci. Ja som si kedysi kvôli frajerovi prefarbila vlasy z blond na takmer čierne, ale ako sa na to spätne pozerám, ani mi to veľmi nepristalo a asi to s láskou nemalo veľa spoločné :D. "


"Keď som mala devätnásť rokov, šialene som zamilovala do jedného chlapca. Peter sa volal. Vlastne to bola moja prvá  „vážna známosť“ (myslím, že každý chápe kam tým mierim ). Za necelé tri roky som si Vám toho chlapca vzala. Normálne som sa ako dvadsaťdva ročná vydala. Chápete !! Len tak, lebo veľká láska ... Veď ja plánujem svojho syna do tridsiatky držať niekde zavretého  vo veži (smiech). No a tento rok s tým Petrom oslávim desiate výročie svadby (opovážte sa niekto z toho vyrátavať koľko mám rokov!!!). A naďalej preňho robím z lásky bláznivé veci, ako: periem ponožky, varím teplé večere, každý víkend pečiem koláč ... Ale úprimne, bolo to najbláznivejšie, najlepšie rozhodnutie aké som v živote spravila. Veď keď je ten Valentín, môžem si dovoliť byť trošku patetická. No nie ? "


"Hm bláznivé som asi nič také nespravila kvôli láske. No ako správne pubertálne dievča som teda robila pekné blbosti, keď sa na to takto spätne pozerám. Dokonca si pamätám ako som ako mladá teenegerka chodila viac ako pol roka do nášho skateparku, sledovať takých tých „vychytených“ skejterov, a medzi nimi aj toho vtedy v mojich očiach nádherného chalana, do ktorého som bola zaláskovaná až po uši a presvedčená, že to je isto tá „pravá láska“. Po vyše pol roka čo sme tam s kamarátkou chodili každý jeden deň po škole (jej sa zas páčil iný z tej partie), som kamarátku doslova donútila aby išla za ním povedala mu o mne :D Hold nebola som jeho tip a mal aj dlhoročnú priateľku. Druhé čo som spravila a veru nie som na seba hrdá a naozaj to nikdy nikomu nerobte. Bolo že som začala „chodiť“ s chlapcom, ktorému som sa páčila a mal ma naozaj rád,  len preto aby som získala pozornosť iného a žiarlil. Viete podarilo sa mi to docieliť ale stratila som naozaj dobrého kamaráta. Čo vám poviem puberta občas plieska tým človekom poriadne. Do tretice všetko dobré ako sa hovorí, je neviem či bláznivé ale chce to asi dávku odvahy. Som sa po roku a pol vzťahu so svojim priateľom, čo som bola skoro každý víkend s ním doma u jeho rodičov, rozhodla že keďže som ukončila školu, že sa k nemu presťahujem. Teda k nemu a k jeho rodičom s bratom. Šok pre našich zmena pre mňa, lebo však žiť s niekým v detskej izbe u niekoho, kto má iné pravidlá a návyky so spoločnou stenou s jeho bratom. Celkom zaujímavá skúsenosť. Dokonca sme jeden čas aj pracovali spolu u jeho rodičov. Znie to na čistú ponorkovú chorobu :D Sranda je, že tento vzťah mám do dnes a som s ním najšťastnejšie, aj keď sa máme občas chuť zaškrtiť :D Keď tak rozmýšľam pre neho som urobila veľa maličkých bláznovstiev v mojich očiach (s odstupom času). To by som tu ale mohla napísať, celý náš životný príbeh o našich drobnostiach, ktoré sme dokázali pre tú lásku spraviť a dodnes robíme. "


"Totálne bláznivé sa mi z odstupom času zdá naše prvé spoločné bývanie s vtedajším frajerom, teraz už manželom. Keď sme spolu začínali pred 15 rokmi chodiť, ako študenti vysokej školy sme nemali veľa peňazí. Začali sme teda bývať v podnájme v 3-izbovom byte spolu s ďalšími 4 ľuďmi – dvojica na 1 izbu. Naša spoločná izba však mala menej metrov štvorcových ako naša súčasná kúpeľňa. Dodnes nechápeme, ako sme mohli 2 roky vydržať žiť v izbe 2x2 metre, kde sa zmestila len 1 mini postel, 1 stolík a 1 skriňa. V noci sme si nafukovali nafukovačku, aby sme sa vyspali obaja, no keď sme dali na zem aj tú, už sa nedali otvoriť dvere a neostal na podlahe ani centimeter voľného miesta. No mám pocit, že naša láska sa na tak malom priestore nejak kumulovala a doteraz na toto obdobie úsmevne spomíname."

You Might Also Like

4 comments

  1. ..hahaha..baby vyzera to tak, ze takmer vsetky sme si z blaznivosti vzali tych najlepsich chlapov pod slnkom :) super clanok Timi <3

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Veď predsa bláznovstvám by neboli na svete tie najšialenejšie no zároveň tie najkrajšie vzťahy :D Článok je naozaj skvelý. Ja som kvôli "láske" (ešte z čias základnej školy, myslím že to bol 5. ročník) odstrihla jednému chlapcovi vlasy len preto, aby som ich mala stále so sebou :D
    WITHGREYWOLF

    OdpovedaťOdstrániť